Що таке $NEXT?

Чому NEXT?

У Connext ми віримо у здатність децентралізованих систем повертати цінність та право власності до рук окремих осіб, а не установ. Наша місія — зробити децентралізовані програми та протоколи наступного покоління простими, масштабованими та безпечними для глобального ринку користувачів.

Наша увага до усунення ключових перешкод для інтерфейсу користувача і довіри до масштабованого Ethereum привело нас до створення минулого року першого мосту з мінімальною довірою в екосистемі Ethereum, який на сьогоднішній день завершив понад 700 000 транзакцій і склав 1,3 мільярда доларів.

Саме тому, завдяки нашому нещодавно анонсованому оновленню Amarok (і у партнерстві з Nomad), ми скоро станемо першою та єдиною мережею, яка забезпечує спільний зв’язок між мережами без залучення довірених контрагентів. Ми вважаємо, що цей прорив викликає нову хвилю інновацій у галузі розробки міжмережевих додатків (xapp) з мінімальною довірою.

Connext має стати важливою частиною загальнодоступної інфраструктури децентралізованої мережі, і ми переконані, що вона має належати та керуватися спільнотою.

Для цього ми раді уявити NEXT, мережевий токен Connext.

Арджун Бхуптані, засновник Connext, анонсує NEXT на DevConnect Amsterdam

Що таке NEXT

NEXT — це утиліта ERC20 та токен управління, що забезпечує сумлінне використання мережі.

На відміну від інших рішень у галузі інтероперабельності, де архітектура безпеки спирається на економічні стимули (токени протоколу), Connext захищений ланцюжками, що безпосередньо лежать в його основі.

Таким чином, мета токена NEXT полягає не в забезпеченні безпеки, а в підтримці операційної справедливості для маршрутизаторів після оновлення Amarok.

Маршрутизатори, вузли Connext, роблять ставки NEXT для участі в мережі та натомість отримують пропорційну частку роботи від мережі. NEXT підтримує роботу мережі, гарантуючи, що всі маршрутизатори підпорядковуються тому самому набору правил щодо справедливого порядку транзакцій, і NEXT маршрутизатора обрізається, якщо вони порушують ці правила.

На додаток до своєї ролі утиліти NEXT використовуватиметься для управління скарбницею екосистеми мережі Connext через DAO. Ми вважаємо, що спільнота є найкращим довгостроковим арбітром розподілу ресурсів для ключових учасників, які просуватимуть нашу мережу вперед.

ПРИМІТКА. Знімки для NEXT вже зроблені, і на даний момент єдиний спосіб для членів спільноти потенційно заробити більше токенів через нашу Програму учасників (пояснюється нижче).

Крім того, токен розгорнуто, але ще не є загальнодоступним. Будь ласка, остерігайтеся шахрайства з використанням помилкових дистрибутивів NEXT!

Деталі токена:

 • Тип: NEXT
 • Стандарт: ERC20
 • Загальна пропозиція: 1 млрд токенів
 • Адреса токена в Ethereum: 0xd63014F367aFe2eb006FD3dD6C02110A9dCE42dC.
 • Поточний статус: не розповсюджується

Додаткова інформація про розподіл токенів та технічне управління буде опублікована в міру наближення до повного запуску токена. Ми дуже раді цій новій фазі Connext як повністю децентралізованого протоколу та організації.

Час приєднатися до нас: discord.gg/connext

Де NEXT? Представляємо Contributor Program

Щоб прискорити децентралізацію Connext, ми раді запустити нашу програму учасників, програму заохочення спільноти, покликану спонукати членів спільноти з різним досвідом та наборами навичок керувати та брати на себе відповідальність за ключові аспекти нашої екосистеми.

 • Дата початку: 20 квітня 2022 р.
 • Тривалість: перший етап програми проходитиме доти, доки NEXT не вийде в ефір, приблизно через місяць.

Програма складається з 5 напрямків (лідерство у співтоваристві, будівельники, контент та освіта, маршрутизатори та гранти), якими управляють оператори треків, досвідчені лідери співтовариства, які не входять до основної команди.

Учасникам програми нараховуватимуться бали залежно від якості їхнього вкладу в екосистему з використанням критеріїв оцінки, розроблених операторами треків. Коли токен NEXT буде запущений, ми плануємо подати пропозицію у Connext DAO, щоб заднім числом винагороджувати учасників пропорційно отриманим балам.

Ми сподіваємося досягти низки цілей, які мають вирішальне значення для нашої місії:

 • Масштабуйте (активну) спільноту та підвищуйте поінформованість про роботу Connext.
 • Децентралізуйте важливі ініціативи всередині спільноти, такі як програма лідерів спільноти, гранти, Connext Academy та управління екосистемою маршрутизаторів.
 • Визначте талант у спільноті та підніміть цей талант на керівні посади.
 • Створіть масове співтовариство розробників, яке може сприяти прийняттю протоколу.
 • Стимулюйте зростання маршрутизаторів та спростіть процес їх адаптації.
 • Розкажіть новим та існуючим членам спільноти про концепції та технології Connext.

На жаль, з юридичних причин ми не можемо приймати учасників зі США до Програми авторів.

Доріжки

👫 Лідери спільноти

Лідери спільноти керують нашою екосистемою. Вони відповідають за управління локалізованими спільнотами Connext по всьому світу, підтримку нових користувачів мережі, інформування своїх регіонів про мережу, управління соціальними просторами для екосистеми та управління спільнотою, підтримуючи наші цінності та політику.

 • Необхідний рівень навичок роботи з людьми: Просунутий
 • Необхідний технічний рівень: Низький
 • Постійна присутність онлайн-IRL: Рекомендується

🛠️ Розробники

Розробники є серцем мережі. Розробники несуть відповідальність за розробку нових варіантів використання протоколу, інтеграцію Connext до інших екосистем, наставництво нових розробників, які використовують Connext, та розповсюдження Connext серед розробників.

 • Необхідний технічний рівень: Просунутий
 • Ідея Web3: Потрібна
 • Здатність перетворювати помилки на функції: Вітається

📚 Контент та освіта

Творці контенту та викладачі допомагають світові дізнатися про Connext. Вони створюють високоякісний контент навколо Connext (відео, твіти, пости на Medium, меми тощо) та розробляють технічні та нетехнічні освітні ресурси.

 • Потрібний рівень креативності: Просунутий
 • Технічні знання: Бажано
 • Знання DeFi/мости: Рекомендується

🗼 Маршрутизатори

Маршрутизатори керують мережею. Учасники цього напряму запускають власні маршрутизатори в рамках нашої загальнодоступної тестової мережі оновлення Amarok (і, зрештою, основної мережі!), створюють інструменти та інтерфейси для покращення роботи маршрутизатора і в цілому допомагають керувати спільнотою маршрутизаторів.

 • Потрібен технічний рівень: Просунутий
 • Пристрасть до Web3 Infra: Потрібна
 • Надзвичайне прагнення автоматизації: Вітається

🎁 Гранти

Ґрантоодержувачі є новаторами мережі. У той час як інші треки містять ключовий механізм, за допомогою якого члени спільноти можуть брати участь, завжди є інноваційні способи підтримки мережі, про які ми ще не думали! Ґрантоодержувачі пропонують та отримують фінансування для спеціальних разових проектів, які, як вони очікують, сприятимуть розвитку екосистеми.

 • Потрібний технічний рівень: Середній
 • Пристрасть до інновацій: Потрібно
 • Відкрите мислення: Вітається

Брати участь

Ви можете знайти більш детальну інформацію про кожен трек, положення кодексу та про тому, як подати заявку, тут: offer.connext.network

Ми не можемо недооцінити, оскільки ми взволновані цим новим етапом Connext, і ми з нетерпінням ждем, коли ви приєднаєтеся до нам в цьому подорожі.

Про Connext

Connext — це встановити для швидкої та надійної зв’язку між цепочками та роллапами. Це єдина система взаємодії у вашому роді, яка робить це дешево і швидко, не вводить ніяких нових передбачених про довіри. Connext призначений для розробників, які хочуть створювати мости та інші кроссчейн-приложения. На сьогоднішній день через сеть минуло понад 1,3 мільярда доларів транзакцій.

Website | Documentation | Twitter | Discord | Github | Blog

--

--

--

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Andrey Bezruk

Andrey Bezruk

More from Medium

Oklahoma, Oklahoma State Advance to Women’s College World Series Semifinal

Diasporic deliverance: Black Arab pioneers you should know and celebrate

Let’s Run an X Crawl pt.2

Metaquette #VirtualTheatre #VirtualTheater Q6