Інфляція 🚀: Bitcoin ETFs на допомогу

Я знаю, що ви не чули про мене протягом останнього тижня. Я відвідував конференції, зустрічі та заходи, зміцнюючи позиції ClayStack на ринку. Було приємно бачити стільки людей, захоплених проектом. Це також підтвердило мої сумніви в тому, що простір рідких ставок все ще знаходиться в зародковому стані і потребує великої уваги та навчання.

Мовлячи, останнім часом мою увагу привернули ф’ючерсні ETF на Bitcoin.

Пройшло більше тижня з моменту запуску першого Bitcoin-ф’ючерсного ETF (BITO) компанією ProShares. І лише кілька днів з моменту запуску Valkyrie (BTF). Ще один, запущений VanEck, з’явиться на ринках цього тижня. І ще кілька фондів перебувають у стадії розробки, очікуючи на схвалення. Зростання інтересу до ETF сигналізує про дві речі.

  • SEC використовує непрямий підхід до того, щоб дозволити інвесторам отримати доступ до біткойну, в основному через можливий значний захист інвесторів.
  • Друга — прихід інвесторів (як інституційних, так і роздрібних) до нового фінансового продукту, який застрахує від зростання інфляції.

Незважаючи на неймовірно успішний запуск є кілька речей, які не можна ігнорувати.

  • Витрати на пролонгацію ф’ючерсних контрактів.
  • Потенційна неефективність фонду для відстеження ціни ф’ючерсів на Bitcoin.
  • Загальна марність фонду, заснованого на похідній від Bitcoin, а не сам по собі Bitcoin.

У Magnify цього тижня я докладно розберу фонди, щоб побачити, як вони виглядають, і вивчити їхню роль на великих фінансових ринках.

Давайте заглибимося.

ProShares — перший на ринок, перший на прийняття

ProShares першою закрила ETF, що означало, що вони могли захопити більш великий ринок. Фонду вдалося скопіювати активи на суму понад 1 мільярд доларів за два дні після запуску. Фактично вдалося отримати близько 1900 контрактів на жовтень (і навіть отримати близько 1400 контрактів на листопад). Первоначальний місячний ліміт, встановлений Чикагською товарною біржею (CME), склав 2000 контрактів. Но в світі популярності фінансового інструменту вирішили підняти стелю до 4000 контрактів за місяць.

Тут важливий момент. ETF ф’ючерсів на біткойн відстежує ціну ф’ючерсов на біткойн, а не спотову ціну біткойна. А в разі з ProShares це робиться шляхом відстеження цін фьючерса на CME. Таким чином, капітальні вигоди накопичуються за рахунок «активно» управляючого впливу біткойнов. На інвестора нараховується коефіцієнт витрат у розмірі 0,95% (плата за управління).

Однак за останні кілька днів торгівля у фонді скоротилася.

Valkyrie— все ще находить почву

Оскільки ринок буквально злетів до небес (або, казалось, отримав знаменитий вистріл у Луну), Valkyrie об’явила про запуск свого ETF 22 жовтня. Фонд ProShares имел.

Пройшла всього неділя з того часу, як був відкритий фонд Valkyrie, і перешкодою, що стоїть перед ними, є отримання продажу та ліквідності від ETF ProShares. Хоча це може бути правдою, я думаю, що ще занадто рано коментувати, хто отримає велику долю ринку.

Протягом кількох годин після запуску ціна акцій впала до 24 доларів з 25,52 доларів (на момент запуску). Зараз він торгується в обсязі 3 млн акцій, тоді як фонд ProShares ETF торгується з колосальними 11 млн.

Сподіваєтеся втримати поточну ціну та обсяги? (Джерело)

VanEck’s Fund — скоро з’явиться

Фонд VanEck також отримав зелене світло на запуск, хоча він відкладений. Запуск фонду планується з платою за управління 65 базисних пунктів (0,65%).

Приветственное приветствие

Огромний обсяг, який BITO приобрел протягом кількох годин після запуску, свідчить про те, що інвестори приймають його на червоній ковровій дорозі. Це не єдині ETF. SEC вже розглядає близько двох десятків заявок на ETF для біткойнов і ф’ючерів на біткойни. Голова Гері Генслер сказав, що він відкритий для прийняття пропозицій ф’ючерами на біткойнах і буде застосовувати ці правила, якими є наступні взаємні фонди.

Для багатьох інвесторів це єдиний шанс отримати доступ до біткойн, особливо коли традиційні брокерські контори не пропонують можливості придбати справжній біткойн. Но меняющийся ландшафт і зростаюча популярність також створюють проблеми для інвесторів.

Розвиваючий запит на фінансовий інструмент представляє потенційний пошуковий ринок ф’ючерів, який може ще більше збільшити витрати інвесторів у майбутньому. У центрі цієї проблеми лежать витрати на перенесення ф’ючерсних контрактів на наступні місяці.

Чем більше в інвесторів довгі позиції в ETF, тим більше в них буде витрат, і ця проблема буде втрачена розтущими числом інвесторів, що купують фонди акцій.

На фоне інфляції

Немає сумнівів, що на фоні інфляції і зростання цін більшість інвесторів іщуть альтернативні способи хеджування. Криптовалюта виступає в ролі привілегованого дитини з «схваленим ТРЦ» капелюхом на голові. Добавьте до цього більш широкого поширення криптовалюти в цьому році. Багато інвесторів уже звернули увагу на цей клас активів.

Рост індекса споживчих цін (ІПЦ) (который уже виріс на 5,4% порівняно з попереднім роком, як повідомляє FRED), викликають пропозиції кризи, розбудовує економіку в цілому.

  • Центральні банки США, Європи та Японії витратили близько 9 трлн доларів на купівлю різних державних облігацій, намагаючись стимулювати економіку в цілому.
  • Японський центральний банк надає більше кредитів, щоб підприємства все ще могли вижити. Але цей стимул не скрізь корисний.
  • Просто подивіться на суму доларів США, яка була закачана в економіку.
2020: Рік Великої Помпи? (Джерело)

Для мене це більше схоже на інфляційний запит, враховуючи, що пропозиції щодо кризи, викликану пандемію, усугубився Ever Given всього кілька місяців тому. Ось чому розмови про сужіння були такі поширені в США.

Таким чином, растущая інфляція залишила нам два варіанти.

  • По-перше, уряд повинно вивищувати процентні ставки, щоб скоротити займство і тем самим збалансувати економіку.
  • З іншого боку, інвестор може знайти більш ефективні способи хеджування своїх грошей у той час, коли їх вартість падає.

Одобрений регулюючим органом фінансовий продукт, безумовно, є альтернативою, на яку вони можуть поставитися.

То, что лежит впереди

Ландшафт ф’ючерсних ETF на біткойн розширюється завдяки різноманітним керуючим активам і фондам, таким як Bitwise Asset Management і BlockFi Inc., які вже подали заявку на створення спеціального ф’ючерсного ETF.

Растущие ризики інфляції ощутими не тільки в домохозяйствах, но і серед підприємців. Сокращающийся Індекс ділового клімату Германії показує, як падає загальна активність підприємців у веденні бізнесу.

Джерело

Звичайно, важко возкласти вину на существо. Центральні банки забезпечили стимули, коли це було більше всього необхідно (во час пандемії). Обкатку можна було зробити раніше. Цепочки поставок можна було б наладити. Правда в тому, що центральні банки мають право друкувати гроші, коли вони «необходимы». Статистика стверджує, що близько 8% дорослих американців мають «достаточно активів», щоб відповідати визначенням мільйонів. Означає це, що, просто друкована більше грошей, ми легко виробляємо більше мільйонів? А як насчет цінності того, що можуть зробити ці гроші?

Джерело

Але ми не можемо уникнути того факту, що більшість інвесторів (як роздрібних, так і інституційних) можуть використати цей новий клас активів. Рішення SEC схвалити ф’ючерсний ETF на біткойні є важливим рішенням для всієї галузі. Але його слід приймати із недовірою. Нещодавно вони відхилили біткойн-ETF з постійним кредитним плечем (заявка на яку нещодавно була відкликана Valkyrie). Таким чином, хоча регулюючий орган, безумовно, виявляє ознаки поступового проникнення у простір, він підходить до нього надзвичайно обережно. Вже є 40 біткойн-ETF, які все ще очікують на схвалення.

Як і вищезазначена стаття 👆, щотижня я відкриваю одну складну тему та ділюся своїми висновками. Я @mohakagr у Twitter.

Підпишіться на інформаційний бюллетень і отримуйте єженедельну інформацію прямо на своєму поштовому ящику. Получи це тут.

Оригінальна стаття — https://blog.claystack.com/inflation-bitcoin-etfs-to-the-rescue-362446085c77

--

--

--

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Andrey Bezruk

Andrey Bezruk

More from Medium

A Friendly Response To “Don’t buy Music NFT’s for Royalties”: I Disagree. We All Should.

Joe Rogan Vs. Neil Young…Thank You!

The XONE Roadmap

Smartlink launches the “ANTI” Token, a Fungible Deflationary Asset (FDA) for Vortex